top of page

Groupe

Public·10 membres
Christopher Cruz
Christopher Cruz

Slunce, Seno A Par Facek(1989)


Vrchol žánru agro komedie. Něco tak ukrutně buranského a křupanského se hned tak nevidí, sleduji to s podobnou rozkoší, s jakou si občas vyslechnu píseň zábavovkové kapely. Je to tak blbé, až to rozesmívá. Upřímně naivní, prvoplánové a přitom svým zvláštním způsobem zvrhle pravdivé. Blbost některých gagů je tak krystalická a neředěná, že mě dostávají i na stý pokus. Troška je sice daleko za hranicemi vkusu, ale přesto si dokáže držet určitý standard a hrubý mustr, který filmu dodává jakous takous ucelenost. Pokud chci vidět skutečnou esenci českého vidláctví, pustím si Slunce, seno a pár facek. Nehodlám řešit, zda je to taková vidlárna záměrně, či nezáměrně. Prostě to fachá. Pravý filmový kompost s nezapomenutelným aromatem kravského trusu a hnoje.(03.02.2006)
Slunce, seno a par facek(1989)Among her biggest and most popular characters is undoubtedly the evil godmother in Zeman's fairy tale Almost King / Honza malem kralem (1976), a museum guide who eventually turns out to be Jara Cimrman himself in Sverak and Smoljak's fictional biographical film Jara Cimrman Lying, Sleeping / Jara Cimrman lezici, spici (1983), and especially senile grandmother, lying in bed in the backyard all day long (this character was taken over by Kaplanova after the late Erna Cervena) in the second and third part of the crazy summer trilogy Su n, Hay ... (Sun, Hay and a Slap / Slunce, seno a par facek, 1989 and Sun, Hay, Erotics / Slunce, seno, erotika, 1991) directed by Zdenek Troska.


Slunce, seno a pár facek je pokračování velmi úspěšné české filmové komedie z roku 1989 Zdeňka Trošky. Komedie byla opět situována do malé vesnice Hoštice, kde byla i natáčena.


A Nap, széna és pár pofon (Slunce, seno a pár facek) 1988-ban bemutatott csehszlovák komédia, a nagysikerű Nap, széna, eper című film folytatása. A filmet az előző rész helyszínéül szolgáló Hoštice-ben forgatták.


Slnko, seno a pár faciek (čes. Slunce, seno a pár facek) je veľmi úspešná česká filmová komédia z roku 1989 od Zdeňka Trošku. Komédia je pokračovaním filmu Slunce, seno, jahody a dej je rovnako situovaný do dedinky Hoštice (Hoštice u Volyně). 041b061a72


À propos

Bienvenue sur le groupe ! Vous pouvez contacter d'autres mem...
Page de groupe: Groups_SingleGroup
bottom of page